امیربردبار

خبرنگار

برنامه ساز

تولیدکننده محتوا

عکاس

امیربردبار

خبرنگار

برنامه ساز

تولیدکننده محتوا

عکاس

نوشته های بلاگ

آقای منطقه آزاد،سهم بومیان هرمزگان از مدیریت های میانی به بالای سازمان شما چند درصد است؟

9 ، آبان ، 1399 اجتماعی

با تحقیق عرض میکنم شاید تنها جایگاهی در استان هرمزگان که بتواند کمی مدیریت مناطق آزاد حاکم بر قشم و کیش را از برج عاجشان به واقعیت ها و حقیقت های اطرافشان نزدیک کند جایگاه نمایندگان مردم در مجلس است.منطقه آزاد قشم پس از طرح موضوع تحقیق و تفحص از خود سریعا طی بیانیه ای حق بجانب و با تمثیلی معصومانه سعی در بستن تنها راه مردمان هرمزگان برای انداختن نورافکن شفافیت بر خود را پیش گرفت.

آقای منطقه آزاد ، سهم بومیان هرمزگان از مدیریت های میانی به بالای سازمان شما چند درصد است؟ اندک رونق بازار جزیره در سنوات گذشته را پای تجار این جزیره باید نوشت و میزان گسترش خدمات عمومی را پای شما.

در بیانه مرقوم کرده اید هیچ تخلفی در سازمانتان نشده! فقط یک قلم آن اخذ حاکمیت بدون مجوز شما به مدت ده سال بر بخش هایی از سرزمین اصلی است که بعد از اتمام قرار اولیه در سال ۸۹ تا همین امروز ، نسبت به تمدید قرارداد پبگیری نکرده اما هر سال عوارض خود را از تک تک خودرو های ورودی به جزیره گرفتید و سهم خود را افزایش هم دادید!

اسکله پهل و لافت مدخل اصلی ورود کالا های اساسی ، مصالح ساختمانی و گردشگر به جزیره قشم است ، اما طی سالهای اخیر حداقل هزینه برای این بندرگاه باری که فاقد مجوز مسافری است نکردید!بندرگاهی که در همین هفته های اخیر هم خودرو از رمپ غیر استاندارد آن به دریا افتاد و ۳۰ درصد مقصر شناخته شدید و هم خدا رحم کرد تریلی آتش گرفته در شناور دچار حادثه نشد که حداقل ادوات استاندارد بندرگاه را هم ندارید!

بماند که نه حوضچه آرامش دارد و نه سالهاست لایروبی شده.فقط پول گرفتید،آنهم بدون داشتن مجوز مالکیت و بهره برداری از اسکله!

برچسب:
یک دیدگاه بنویسید