امیربردبار

خبرنگار

برنامه ساز

تولیدکننده محتوا

عکاس

امیربردبار

خبرنگار

برنامه ساز

تولیدکننده محتوا

عکاس

نوشته های بلاگ

سوالی که توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان سانسور شد!

28 ، اسفند ، 1399 درمانی

یک نشست خبری پاستوریزه/ دیروز طی یک برنامه ی از قبل هماهنگ شده توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان نشست خبری مجازی با رئیس دانشگاه با خبرنگاران برگزار شد.طبق برنامه ی قبل قرار بود که سوالات توسط خبرنگاران در گروه ویژه خبرنگاران حوزه سلامت پرسیده شود و دکتر فرشیدی ناخدای کشتی سلامت استان هرمزگان به آنها پاسخ دهد.

بنده نیز همچون برخی همکاران سوال خود را از طریق این گروه ارسال کرده بودم ولی با کمال تعجب مورد سانسور روابط عمومی این دانشگاه قرار گرفت و از دکتر فرشیدی پرسیده نشد!

سوال من چه بود؟

متاسفانه شائبه هایی پیش آمده در خصوص اینکه بعضی از معاونین دانشگاه علوم پزشکی که مرتبط با بخش کویید هم نیستن ، خارج از نوبت واکسن زدن و طبق شنیده ها از شورای صنفی،تا هفته قبل هم هنوز تمام پرسنل مرتبط با کویید واکسینه نشدن.ممنون میشم در این موارد یه توضیح بدید.همچنین امکان شفافیت در خصوص عزیزانی که واکسن زدن وجود نداره تو استان؟سامانه ای،لیستی چیزی!چون یه مورد دیگه هم تماس داشتم که همسر یک خانم دکتر فعال هم تونستند واکسن خارج از نوبت دریافت کنن!

این سانسور سوال توسط شخص روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در حالی صورت میگیرد که متاسفانه شائبه هایی در خصوص خارج از نوبت واکسن زدن بعضی از معاونین دانشگاه علوم پزشکی که مرتبط با بخش کویید هم نیستن این روزها در بین دانشجویان دست به دست می شود و حتی برخی دانشجویان طی تماس هایی با بنده اعلام کرده اند که یکی از معاونان آموزشی که ارتباطی به بخش کووید نیز ندارند کارت واکسیناسیون خود را برای ساعاتی در استوری صفحه اینستاگرام شخصی خود منتشر کرد ولی پس از دقایقی اقدام به حذف آن نمود.تاکید می کنم شائبه.

تمامی این شائبه ها میتوانست با اقدام صحیح روابط عمومی این دانشگاه رفع شود اما متاسفانه با سانسور شدن این سوالات و عدم پاسخ ناخدای سلامت هرمزگان ، شائبه ها بیشتر شد.من همچنان در تلاش هستم مستندات یا پاسخ صحیحی را از این دانشگاه دریافت نماییم.

هرچند روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یک ساعت پس از اعتراض من در گروه خبرنگاران سلامت مبنی بر اینکه چرا سوال من پرسیده نشد پاسخ دادند که کاش یادآوری می کردید! و انشاالله پاسخ را برای ما ارسال خواهند کرد اما در لحظه مخابره این یادداشت که ۲۴ ساعت از آخرین وعده ی پاسخ به سوال می گذرد فعلا پاسخی را دریافت نکرده ام!

در صورت ارائه پاسخ در همین بخش آن را منتشر می نمایم (۲۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۳ )

برچسب:
یک دیدگاه بنویسید